Mobiskin Lietošanas Noteikumi


Šie noteikumi attiecas uz visiem pasūtījumiem mājaslapā Mobiskin.lv. Pirms pasūtījuma veikšanas uzmanīgi izlasiet noteikumus! Starp Mobiskin.lv un Klientu pasūtījuma veikšanas brīdī spēkā stājas Distances līgums. Visas cenas mājaslapā norādītas EUR valūtā ar PVN. Piegādes teritorija – Latvija.

Preču apraksts

Mobiskin sniedz iespēju ikvienam izveidot unikāla dizaina vāciņu mobilajam telefonam. Piedāvājumā iPhone4/4s, iPhone5/5s, iPhone 6, iPhone 6+, Samsung Galaxy S3/S3 mini, Samsung Galaxy S4/S4 mini un Samsung Galaxy S5 mobilo telefonu vāciņi.

Pasūtījuma noformēšana

Lai noformētu un apmaksātu pasūtījumu, jāveic šādas darbības:

  • jānospiež „Veidot dizainu” un jāizvēlas mobilā telefona modelis;
  • nepieciešams izveidot sava dizaina vāciņu, augšupielādējot vēlamo attēlu no sava datora;
  • pēc attēla augšupielādes jāveic nepieciešamās korekcijas, to rotējot, palielinot/samazinot vai arī nomainot izvēlēto attēlu;
  • pēc attēla apstrādes jāspiež „Pasūtīt” un jāpārliecinās par iepirkuma grozā norādītās informācijas atbilstību vēlamajam pasūtījumam. Ja Klienta rīcībā ir atlaides kods, to var izmantot. Pēc tam, kad ir pārbaudīts pirkuma groza saturs, jānospiež „Pasūtīt”;
  • Klientam jāaizpilda visi obligātie lauki (atzīmēts ar *) reģistrācijas formā. Jānospiež „Turpināt”;
  • jāizvēlas pasūtījuma piegādes veids (Latvijas Pasts, Omniva (Post24), Pasta Stacija) un Klientam jāatzīmē, ka piekrīt Mobiskin Noteikumiem un savu personas datu apstrādei. Pēc šīs darbības tiks atvērta maksājumu kartes rekvizītu lapa, kurā Klientam par maksājumu karti jānorāda visa prasītā informācija un jānospiež „Veikt maksājumu”, pēc kā maksājums tiks nodots apstrādei. Ja ir izvēlēts norēķināšanās veids "Ar pārskaitījumu", jāieiet internetbankā un jāveic maksājums, norādot rēķina/pasūtījuma numuru.

Pasūtījuma pieņemšana, apstrāde, izpilde

Pasūtījumi tiek pieņemti un apstrādāti darba dienās no plkst. 10.00 līdz 18.00. Pēc pasūtījuma noformēšanas un apmaksas tiek veikta pasūtījuma apstrāde. Pēc rēķina/apmaksas saņemšanas uz Klienta norādīto e-pasta adresi tiek nosūtīts apstiprinājuma e-pasts un uzsākta pasūtījuma izpilde. Pasūtījuma izpilde tiek veikta 3 – 4 darba dienu laikā, un atkarībā no izvēlētā preces saņemšanas veida pasūtījums tiek nodots Klientam ar Latvijas Pasts, Pasta Stacija, Omniva (Post24) starpniecību. Mobiskin neatkarīgu iemeslu dēļ iespējami pasūtījuma piegādes kavējumi.

Mobiskin ir draudzīgs pret steidzīgajiem – ja ir īpašs gadījums, kad pēc iespējas ātrāk nepieciešams saņemt pasūtījumu, sūti ziņu uz info@mobiskin.lv.

Ja bildes kvalitāte vai izmērs būs neapmierinošs, Klientu par to informēsim pa viņa norādīto e-pasta adresi.

Maksājumu veidi

Veicot pasūtījumu Mobiskin.lv mājaslapā, iespējams norēķināties ar maksājumu karti vai pārskaitījumu.

Maksājums ar norēķinu karti. Pie pasūtījuma noformēšanas pie „Apmaksas veids” jānorāda „Norēķināties ar maksājumu karti".

Maksājums ar pārskaitījumu. Šī maksājuma izvēles gadījumā pēc pasūtījuma veikšanas Mobiskin uz klienta norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķina/pasūtījuma numurs, pasūtījuma saturs, Mobiskin.lv rekvizīti un summa. Rēķina/Pasūtījuma numurs jānorāda pie apmaksas veikšanas caur internetbanku pie „Informācija saņēmējam”.

Gala cenu pakalpojumam veido Pasūtījuma summa + Piegāde

Autortiesības

Mobiskin neuzņemas atbildību par Tevis izveidoto un iesūtīto telefona dizaina autortiesībām. Mobiskin patur tiesības atteikt iesūtītā dizaina izgatavošanu.

Personas datu aizsardzība

Mobiskin stingri ievēro privātumu un personas datu aizsardzības principus un apņemas neizplatīt trešajām personām Klientu datu informāciju, kas tiek iegūtas pie pasūtījuma noformēšanas bez Klienta piekrišanas, izņemot partnerus, kuri nodrošina preču piegādi vai citus ar Klienta pasūtījuma pienācīgu izpildi saistītos pakalpojumus. Pie reģistrācijas datu apstrādes tiek ievērota Fizisko personu datu aizsardzības likuma prasības.

Izmantojot Mobiskin.lv, Klients apliecina, ka noteikumi ir saprotami un apņemas tos ievērot un regulāri sekot to izmaiņām.

Radušos jautājumus vai domstarpības var atrisināt, rakstot uz info@mobiskin.lv.

Atteikuma tiesības

Mobiskin.lv izgatavo individualizētus un personalizētus telefonu vāciņus, līdz ar to stājas spēkā MK 255 punkts 22.3. (www.likumi.lv/doc.php?id=266462#p22)  par patērētāja atteikuma tiesībām:

"Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai prece ir nepārprotami personalizēta."

Preces atgriešanas gadījumā naudas atgriešana tiks veikta 14 dienu laikā.

Aktualizēts 02.2015.