Kādi ir Mobiskin telefonu vāciņi?

2015. gada 13. marts, Jaunumi

Vāciņš ar ģimenes bildi, mazuli, elegantu krāsu pāreju, koka tekstūru, animētiem tēliem, mājas mīluļiem, speciāli izveidotu dizainu, dzīves moto, uzņēmuma logo u.tml. - šie ir tikai daži no variantiem, ko esam saņēmuši no jums, apdrukājot telefona vāciņus. Šajā bildē - jūras akmentiņi no mūsu gatavo dizainu sadaļas.

Ja vēlies savam telefonam jaunu ietērpu, bet nevari izvēlēties bildi, iesakām ieskatīties gan mūsu jau gatavo dizainu sadaļā - varbūt tur atradīsi ko uzvedinošu! Izvēloties bildi vāciņam, pievērs uzmanību tās kvalitātei/izšķirtspējai. Jo augstāka ir bildes izšķirtspēja, jo labāk tā izskatīsies uz vāciņa! Mēs vēlamies, lai rezultāts būtu teicams, un zinām, ka arī Tu vēlies skaistu telefona vāciņu ar izteiktām attēla kontūrām un krāsām, kas priecētu acis.


Mūsu, www.mobiskin.lv, apdrukātie telefonu vāciņi:

- ir 3D. Bilde ir ne tikai uz telefona vāciņa "muguras", bet arī tiek nosegti sāni un augšējā/apakšējā vāciņa maliņa.

- ir lieliskas bruņas telefonam. Cik reizes ar šausmās meklē plaisas telefona korpusā, kad tas ir pievarējis kārtējo kritienu? Ar telefona vāciņu, kas nosedz telefona korpusu, ir citādāk. Tas uzņem triecienu uz sevi, līdz ar to nebūs jāuztraucas par to, ka telefona korpusā varētu rasties plaisas.

- ir ar ilgnoturīgu krāsu. Attēls vāciņā tiek "iespiests", nevis vienkārši uzdrukāts pa virsu. Tas nozīmē, ka attēlu nevar noskrāpēt no vāciņa un pat ikdienas sīkie skrāpējumi paliks nepamanīti.

- saglabā spilgtas krāsas. No visām krāsu paletes krāsām pelēkā un melnā krāsa ir viltīgas. Ar sublimācijas metodi, kādā tiek apdrukāti mūsu vāciņi, nav iespējams iegūt pilnīgi tīri melnu krāsu. Kā liecina mūsu prakse, tad dažādā apgaismojumā melnā krāsa var mainīties un izskatīties tumši lillīga un sarkanbrūna. Kas ir interesanti - dienas apgaismojumā vāciņš ir melns :) Tātad ar pilnīgi melna vāciņa izvēli ir jābūt piesardzīgam. Ar pelēko ir tā, ka tā sastāv no RGB (red, green, blue) jeb sarkanas, zaļas un zilas krāsas, tādēļ atkarībā no tā, kuras krāsas tonis ir dominējošais, tādas krāsas piesātinājums var būt pamanāms (lielākoties zils vai zaļgans).

Pie mums vari izveidot sava dizaina vāciņu iPhone 4/4s, 5/5s, 6 un 6+ modelim, kā arī Samsung Galaxy S3 mini/S4 mini, S3/S4/S5 telefonam.

Izveido vāciņa dizainu pats vai izvēlies kādu no gatavajiem dizainiem (www.mobiskin.lv/shop/catalog/all).


Patika? Dalies ar šo saturu