Kāpēc vajadzīgs viedtālrunis?

2015. gada 24. februāris, Jaunumi, Noderīgi

Sveiks, Mobiskin apmeklētāj!

Būt mobilam, informētam un regulāri sekot līdzi jaunumiem sociālajos tīklos - tas ir kļuvis par vienu no mūsdienu cilvēka neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Šīs funkcijas nodrošina mūsdienīgs viedtālrunis. Protams, ka daļa teiks, ka uz to nebalstās visa dzīve. Bet vai tiešām?.. Kādi ir tie iemesli, kāpēc būtu nepieciešams viedtālrunis?

Savienojumu iespējas

Viedtālrunim ir daudzfunkcionāla savienojamība ar vairums sazināšanās aplikācijām. Piemēram, Whatsapp, Viber, Skype utt., kas dod iespēju sazināties ar draugiem, neatkarīgi no viņu atrašanās vietas. Var sūtīt ziņas, bildes, veidot videozvanus no notikuma vietas un radīt klātesamības sajūtu par spīti vairākiem desmitiem kilometru attālumam. Tāpat ar viedtālruni Tu vari regulāri sekot līdzi draugu aktivitātēm sociālajos tīklos un uzzināt pēdējos jaunumus pirmais.

Fotokamera

Viedtālruņiem ir integrēta augstas izšķirtspējas fotokamera, kas pamazām sāk pārņemt fotoaparāta funkcijas. Ja vēl telefonā ir kāda attēlu rediģēšanas programma ar iespējotiem krāsu filtriem, Tu uz līdzenas vietas vari radīt teicamas bildes!

Turklāt vairums viedtālruņu kamera ir abās pusēs. Ar aizmugures kameru uzņemam bildes, video, savukārt priekšējā kamera ir paredzēta videozvaniem, kā arī selfiju bildēšanā. Un sievietēm tas varētu būt aktuāli, jo priekšējo kameru var izmantot arīdzan spogulīša vietā.

Aplikācijas ikdienai, darbam, izklaidei

Aplikācijas ir viedtālruņa dvēsele un tik daudz ko spēj pateikt par telefona lietotāju! Tās kaut kādā mērā atvieglo Tavu dzīvi, un zināms, ka cilvēki ļoti ātri pierod pie ērtībām. Lietotņu veikalos - Google Play, iTunes u.c. - var atrast plaša spektra aplikācijas fitnesam un veselībai, ikdienas tēriņu fiksēšanai, kaloriju skaitīšanai, domugraudu piefiksēšanai un vēl un vēl. Neorientējies pilsētā? Ieej Google Maps un tā Tevi aizvedīs no punkta A uz punktu B bez jebkādas maldīšanās.

Interneta pārlūkošana

Pasūtīt preces interneta veikalā, lasīt ziņas un vēl citas iespējas paver viedtālrunis. Kaut vai, saīsinot laiku, stāvot veikalā rindā pie kases, vari ātri pārskriet pāri jaunumiem tviterī vai kādā citā sociālajā tīklā, aplūkot atsauksmes par koncertu, konkrēto veikalu u.c. Tikpat vērtīgi tas ir pie lielāka pirkuma veikšanas. Ieej salidzini.lv un pārbaudi, vai konkrētā prece kur citur nav atrodama par zemāku cenu.

 

Ir sarežģīti uzskaitīt visas privilēģijas, ko sniedz viedtālrunis. Sarakstā var iekļaut arī brīvu failu pārvaldību un saglabāšanu “mākonī”, e-grāmatu lasīšanu, raidījumu skatīšanos, mūzikas klausīšanos. Ļoti patīk kāda dziesma, bet nezinu izpildītāju? Lūdzu! Ar aplikāciju Sound Hound var ne tikai to uzzināt, bet arī iegūt dziesmas liriku.

Mūsdienās telefonam ir ne tikai saziņas funkcija, bet arī izklaidējošā un informēšanas funkcija. Turklāt tas ir arī Tavs aksesuārs, jo telefonu Tu pieskaņo savam stilam un ikdienas vajadzībām. Kā arī šobrīd ir vairākas iespējas, kā telefona ārieni arī padarīt interesantāku un pieskaņot Tev!

Dažādi telefona aksesuāri, somiņas, maciņi, kā arī sava dizaina vāciņi! Atradi bildi, kas sagādā prieku? Uzliec to uz vāciņa!

 

Patika? Dalies ar šo saturu