2014. gada Apple labākā aplikācija - prāta spēle Elevate

2015. gada 20. janvāris, Jaunumi

Ja Tev ir viedtālrunis un ja tas ir Apple, Tu noteikti seko līdzi aktuālākajām aplikācijām, kas varētu noderēt praktiskā ziņā, gan arī izklaidēt brīvajos brīžos. Pats Apple ir izveidojis ikgadējo 2014. gada TOP aplikāciju sarakstu, kuru vidū ir sastopamas gan spēles, gan arī ikdienā/sadzīvē lietojamas aplikācijas. Kādas tās ir?

Visu aplikāciju aplikācija jeb 2014. gada uzvarētāja ir Elevate. Tas ir ikviena Apple lietotāja personīgais pelēko šūnu treneris. Trenē domāšanu un prātošanu 25 dažādos veidos, kas palīdzēs attīstīt produktivitāti, skaidrošanas un koncentrēšanās spējas un sekmēs pašapziņas celšanos.

Labāko mobilo lietotņu sarakstā Apple vērtējumā ir iekļautas arī tādas lietotnes kā SwiftKey Keyboard, kas ir alternatīvas klaviatūras aplikācija, ziņu lietotne Yahoo News Digest un BuzzFeed, bilžu rediģēšanas aplikācija Litely u.c. Tāpat arī atrodama tāda lietotne kā Toca Lab, kas ir zinātniska virziena aplikācija bērniem. Tas tik apliecina to, ka arī bērnu/jauniešu vidū ir iecienīts Apple.

Gada spēle - Threes. Tā ir iPhone un iPad virtuālās puzles spēle, kas atrodas nevis kartona kastē, bet gan kabatā. Aplikācija sola, ka to spēlēt var iemācīties vien minūtes laikā. iTunes lapā lietotāji tai ir snieguši diezgan augstu novērtējumu - 4.5 zvaigznes.

Labāko spēļu saraksta augšgalā arī Bonza World Puzzle, Monument Valley un citas.

Kā viena no progresīvākajām jaunākajām 2014. gada aplikācijām nosaukta Instagram Hyperlapse, ar kuru iespējams izveidot satriecošus laika pārrāvuma video. Uzfilmētajam var izvēlēties tā attēlošanas ātrumu, un pēc video izveidošanas ar to var dalīties gan Instagram, gan Facebook kontā. Zīmīgi, ka Hyperlapse darbojas arī ar priekšējo kameru, kas dod iespēju izveidot arī selfijvideo.

Ar visu TOP aplikāciju sarakstu Apple skatījumā var iepazīties šeit. Aplikācijas Apple telefonam iespējams lejupielādēt iTunes veikalā

Vai esi bijis Indijā? Noskaties Hyperlapse video - tas noteikti sniegs iespaidu, ka Tu esi šī video režisors un ka Tu apciemoji šo krasi atšķirīgo valsti.

P.S. - mēs piedāvājam Tev izveidot telefona vāciņu ar Tevis paša veidotu dizainu! ;)


Patika? Dalies ar šo saturu