Blogs


Kādi ir Mobiskin telefonu vāciņi?

2015. gada 13. marts, Jaunumi

Vāciņš ar ģimenes bildi, mazuli, elegantu krāsu pāreju, koka tekstūru, animētiem tēliem, mājas mīluļiem, speciāli izveidotu dizainu, dzīves moto, uzņēmuma logo u.tml. - šie ir tikai daži no variantiem, ko esam saņēmuši no jums, apdrukājot telefona vāciņus. Šajā bildē - jūras akmentiņi no mūsu gatavo dizainu sadaļas.

Ja vēlies savam telefonam jaunu ietērpu, bet nevari izvēlēties bildi, iesakām ieskatīties gan mūsu jau gatavo dizainu sadaļā - varbūt tur atradīsi ko uzvedinošu! Izvēloties bildi vāciņam, pievērs uzmanību tās kvalitātei/izšķirtspējai. Jo augstāka ir bildes izšķirtspēja, jo labāk tā izskatīsies uz vāciņa! Mēs vēlamies, lai rezultāts būtu teicams, un zinām ...


Kāpēc vajadzīgs viedtālrunis?

2015. gada 24. februāris, Jaunumi, Noderīgi

None

Sveiks, Mobiskin apmeklētāj!

Būt mobilam, informētam un regulāri sekot līdzi jaunumiem sociālajos tīklos - tas ir kļuvis par vienu no mūsdienu cilvēka neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Šīs funkcijas nodrošina mūsdienīgs viedtālrunis. Protams, ka daļa teiks, ka uz to nebalstās visa dzīve. Bet vai tiešām?.. Kādi ir tie iemesli, kāpēc būtu nepieciešams viedtālrunis?

Savienojumu iespējas

Viedtālrunim ir daudzfunkcionāla savienojamība ar vairums sazināšanās aplikācijām. Piemēram, Whatsapp, Viber, Skype utt., kas dod iespēju sazināties ar draugiem, neatkarīgi no viņu atrašanās vietas. Var sūtīt ziņas, bildes, veidot videozvanus no notikuma vietas un radīt klātesamības sajūtu par spīti vairākiem desmitiem kilometru attālumam ...


Piedalies konkursā un laimē dizaina vāciņu telefonam!

2015. gada 17. februāris, Jaunumi

 Lieliska iespēja, kā izcelt savu telefonu starp pārējiem! Konkurss norisinās mūsu Facebook profilā un tajā ir jāveic divi soļi:

1. Jāspiež "Like" mūsu lapai;

2. Komentāru sadaļā jāpabeidz teikums:"Gribu sava dizaina vāciņu, kas...!"

Konkurss norisinās līdz 23.02.15.!

 

Izveido dizaina vāciņu savam iPhone 6/6+ telefonam!

2015. gada 27. janvāris, Jaunumi

None

Labas ziņas no Mobiskin!

Tagad pie mums pieejama arī telefonu vāciņu apdruka pašiem jaunākajiem ābolīštelefoniem - iPhone 6 un tautā sauktajai miniplanšetei iPhone 6+!

Izveido sava dizaina vāciņu, ielādējot izvēlēto bildi mūsu dizainera rīkā VAI ARĪ izvēlies kādu no gatavajiem dizainiem.

P.S. - Ja, ejot cauri citu telefonu modeļu gatavajiem dizainiem, redzi kādu, kas nav atrodams pie iPhone 6 vai iPhone 6+, raksti mums (info@mobiskin.lv), pievienojot linku uz vēlamo dizainu, un mēs to izveidosim!


2014. gada Apple labākā aplikācija - prāta spēle Elevate

2015. gada 20. janvāris, Jaunumi

Ja Tev ir viedtālrunis un ja tas ir Apple, Tu noteikti seko līdzi aktuālākajām aplikācijām, kas varētu noderēt praktiskā ziņā, gan arī izklaidēt brīvajos brīžos. Pats Apple ir izveidojis ikgadējo 2014. gada TOP aplikāciju sarakstu, kuru vidū ir sastopamas gan spēles, gan arī ikdienā/sadzīvē lietojamas aplikācijas. Kādas tās ir?

Visu aplikāciju aplikācija jeb 2014. gada uzvarētāja ir Elevate. Tas ir ikviena Apple lietotāja personīgais pelēko šūnu treneris. Trenē domāšanu un prātošanu 25 dažādos veidos, kas palīdzēs attīstīt produktivitāti, skaidrošanas un koncentrēšanās spējas un sekmēs pašapziņas celšanos.

Labāko mobilo lietotņu sarakstā Apple vērtējumā ir ...


Kā uzņemt selfiju? 5 ieteikumi

2015. gada 14. janvāris, Noderīgi

None

Ir klāt kārtējā diena, kad pārskati savu Facebook timeline un redzi - atkal jau tie perfektie draugu selfiji.. Nereti prātam pāri pāršaujas jautājums - kā viņiem tas izdodas un kāpēc mani selfiji ne tuvu nav tik lieliski, lai tos atstātu telefona atmiņā (seko delete), un kur nu vēl liktu publiskai apskatei? Lai arī Tev būtu vismaz viens lielisks selfijs, esam apkopojuši tipus, par kuriem būtu jāapdomājas pirms uzņemt kārtējo foto.

Ieskaties spogulī

Jā, šis noteikti ir pamatnosacījums ikvienai bildei - svarīgs ir personas izskats! Ja kāda matu šķipsna būs nodalījusies no pārējā matu sakārtojuma, selfijs vairs nebūs perfekts un atkal jau ...


Iesoļosim Kazas gadā!

2015. gada 06. janvāris, Jaunumi

None

Nu tā, gada nogales garās brīvdienas beigušās, vakar pirmdiena palīdzējusi iekustēties jaunajai nedēļai. Zilās Kazas gads pilnīgi noteikti nāks ar neatlaidību, mērķtiecību un kazai tipisku spītību, tāpēc visiem novēlam neatteikties no izvirzītajiem mērķiem un saglabāt optimismu!
Ja vēl nepaspēji nosvinēt Jauno gadu, vēl neesi nokavējis un varēsi to sagaidīt pēc Austrumu kalendāra - 19. februārī!

LAIMĪGU mums visiem!

www.mobiskin.lv komanda


Sveicam Ziemassvētkos!

2014. gada 24. decembris, Jaunumi

Sirsnīgi sveicam Ziemassvētkos! Pavadiet šo brīnumaino laiku ar ģimeni, labākajiem draugiem un sirsnības pilnā atmosfērā!

Kad pasaule balta un gaiša kļūst,

Tu zini, ka pienācis Ziemassvētku laiks.

Tad spodrinām takas, kur ieraudzīt var,

kā eņģelītis ceļu pie Tevis spēj rast.

Tad guntiņas dedzam, lai silti kļūst,

visām raizēm šodien jāpalīdz zust.

/M.Straupe/

Bildites.lv


Aerial tapete mobilajam telefonam

2014. gada 22. decembris, Noderīgi

None

Esi sveicināts gada nogalē!

Šoreiz pavisam īss raksts, bet ceram, ka Tev patiks aprakstītā ideja.

Pavisam vienkārši - vai esi kādreiz domājis par to, kā ir radusies Zeme? Kas veido klimatu? Kā māte Daba sadzīvo ar laikmeta maiņām un cilvēka radītajiem brīnumiem? Uz šiem jautājumiem varētu atbildēt vien speciālisti un lieli stāstnieki, bet mēs zinām teikt - mūsu planēta ir brīnumaina! Un to ir uzķēris kāds entuziasts, kurš "mīl" satelīta attēlus, topogrāfiskās kartes un kas ir izveidojis acīm baudāmus mākslas darbus! Skats uz Zemi no kosmosa ir apbrīnām vērts, jo ietver fantastisku tekstūru un krāsas. Lūk, un šis cilvēks no attēliem ...


Strādāsim arī brīvdienās!

2014. gada 19. decembris, Jaunumi

Sveiks, Mobiskin apmeklētāj!

Lai varētu operatīvi izpildīt pēdējā brīža pasūtījumus/dāvanas, strādāsim arī sestdien (20.12.) un svētdien (21.12.)! Tāpēc droši - raksti uz info@mobiskin.lv, ja ir radušies kādi jautājumi par pasūtījuma piegādi un ērtāko veidu, kur un kā to saņemt. :)

Būsim onlainā!

 

Mobiskin.lv


Twitter


Facebook