Biežāk Uzdotie Jautājumi


Kā veikt telefona vāciņa pasūtījumu?

Tas ir pavisam vienkārši – spied „Veidot dizainu”, izvēlies telefona modeli no piedāvātajiem un augšupielādē izvēlēto attēlu no sava datora, ko vēlies redzēt uz telefona vāciņa. Tālāk veic nepieciešamās korekcijas (attēla pagriešana, rotēšana, palielināšana vai samazināšana) un ieliec izveidoto vāciņa dizainu pirkuma grozā!

Kādas ir maksājuma iespējas?

Apmaksāt pasūtījumu var ar maksājumu karti vai ar pārskaitījumu.

Kādas ir piegādes iespējas?

Pasūtīto mobilā telefona vāciņu vari saņemt ar Latvijas Pasts, Pasta stacija, Omniva (Post24) starpniecību.

Cik ilgā laikā mans pasūtījums būs gatavs?

Pasūtījumi tiek apstrādāti darba dienās no plkst. 10.00 līdz 18.00. Tavs pasūtītais telefona vāciņš būs gatavs maksimums 4 darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas. Tālākais ir izvēlētā piegādes veida ziņā. Ja ir nepieciešams steidzams pasūtījums, raksti uz info@mobiskin.lv – mēģināsim palīdzēt!

Vai attēls uz vāciņa būs kvalitatīvs?

Izmantojot augstās kvalitātes sublimācijas drukas tehnoloģiju, Mobiskin izgatavotie vāciņi ir ar augstu krāsu kontrastu un izteiksmīgumu, lieliski var saskatīt pat vissmalkākās attēla nianses. Turklāt – garantējam, ka krāsa no vāciņa neizbalēs un nenoies arī mehāniskas iedarbības rezultātā. Sublimācijas drukas tehnoloģija ļauj iestrādāt krāsas arī uz vāciņa malām, kas sniedz estētisku vāciņa skatu.

Kāda izmēra un formāta attēlus var augšupielādēt?

Online dizaina rīkā ir iespējams augšpielādēt .jpg un .png failus. Attēlam ir jābūt pietiekami lielam un labā kvalitātē. Ja Tavs augšupielādētais fails nebūs ar pietiekami augstu izšķirtspēju, sazināsimies ar Tevi un kopīgi atrisināsim radušos problēmu.

Kas vēl man būtu jāņem vērā, pasūtot telefona vāciņu?

Krāsu tonējums, ko Klients redz savā monitorā, var nedaudz atšķirties no gala rezultāta - apdrukāta vāciņa ar izvēlēto bildi. Tas skaidrojams ar telpas apgaismojumu un dabīgās gaismas krišanas leņķi, monitora veidu un tā iestatījumiem.