Biežāk Uzdotie Jautājumi

No kāda materiāla vāciņi ir izgatavoti?

Mobiskin apdrukā izmantotie telefona vāciņi ir no 100% polikarbonāta un to izcelsmes valsts, ražotājs ir Lielbritānija. Vāciņi nav caurspīdīgi, ir stingri un tie ir paredzēti sublimācijas apdrukai. Telefona vāciņi tiek apdrukāti Latvijā.

Vai vāciņi var izraisīt alerģiju?

Iepriekš alerģijas nav novērotas. Vāciņam arī nav pēcapdrukas aromāts, jo vāciņš netiek pakļauts tiešai krāsas apstrādei.

Kādas ir piegādes iespējas?

Pasūtījumu var saņemt ar pakomātu starpniecību (Omniva, DPD) vai ar Latvijas Pasts starpniecību.

Cik ilgā laikā mans pasūtījums būs gatavs?

Pasūtījumi tiek apstrādāti darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00. Pasūtījumi tiek izgatavoti un izsūtīti 4 – 5 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas.

Vai attēls uz vāciņa būs kvalitatīvs?

Izmantojot augstās kvalitātes sublimācijas drukas tehnoloģiju, izgatavotie telefonu vāciņi ir ar augstu krāsu kontrastu un izteiksmīgumu. Turklāt – attēls un krāsa no vāciņa neizbalēs un nenoies arī mehāniskas iedarbības rezultātā. Sublimācijas drukas tehnoloģija ļauj iestrādāt krāsas arī uz vāciņa malām, kas sniedz estētisku vāciņa skatu. Jāņem vērā, ka Klients nes atbildību par pieprasītā vāciņa dizaina bildes kvalitāti.

Kāda izmēra un formāta attēlus var augšupielādēt?

Augšpielādēt iespējams .jpg un .png failus. Attēlam ir jābūt pietiekami lielam un labā kvalitātē (vismaz 600×800 px, ieteicams vismaz 200 dpi).

Kas notiek ar manu augšupielādēto bildi?

Augšupielādēto attēlu uzglabāšanas laiks SIA Molberts IT serverī ir 1 nedēļa kopš augšupielādes brīža.

Vai var apdrukāt Klientu nopirktos telefonu vāciņus?

Nē, mēs neveicam apdruku uz Klientu nopirktajiem telefonu vāciņiem. Apdrukā izmantojam speciālus sublimācijai paredzētus telefona vāciņus, ko piegādā ražotājs.

Kas vēl man būtu jāņem vērā, veicot pasūtījumu?

Krāsu tonējums, ko Klients redz savā monitorā, var nedaudz atšķirties no gala rezultāta – apdrukāta vāciņa ar izvēlēto bildi. Tas skaidrojams ar telpas apgaismojumu un dabīgās gaismas krišanas leņķi, monitora veidu un tā iestatījumiem.
Brīdinām, ka apdrukā nav iespējams iegūt neona krāsas pigmentu, tādēļ ir iespējamas tonējuma atšķirības.